Venom Full izle

Venom Filmini izleVenom
IMDB 7.1/10

Venom Film Açıklaması : Venom Venom, ABD ve Çin ortak yapımı bir Marvel filmidir. Alışılagelmiş süper kahraman filmlerinden biri olmayan Venom, Marvel ‘in en kötü ve en belalı süper kötüsünü anlatmaktadır. Filmde Venom karakteri ünlü aktör Tom Hardy’nin oyunculuğu ile buluşmuştur. 100 000 000 milyon dolarlık bütçesi sayesinde görsel konuda oldukça iyi sahnelere sahip olan filmin diğer oyuncuları ise Riz Ahmed, Reid Scott, Michelle Williams ve Scott Haze şeklinde devam etmektedir. Kullanıcılar macera, bilim kurgu ve aksiyonun son örneklerinden olan Venom ‘da yüz on iki dakikalık bir keyif yaşayabilmektedir. Venom Nette İlk Film İzle Venom filminin ana karakteri Tom Hardy tarafından canlandırılan Eddie Brock ‘tur. Eddie başarılı bir muhabir olarak bilinmektedir. Genç ve yakışıklı adamın kız arkadaşı, hayatını değiştirecek olan haberin de kaynağı olacaktır. Çünkü Eddie’nin kız arkadaşının çalıştığı firma, uzay kökenli bir organizma keşfetmiştir. Bu organizma kendi başına hayatta kalamasa da canlılardan beslenerek onları yönetim oldukça kötü sonuçlar doğurmaktadır. Venom Netten İzle Eddie için haber niteliği taşıyan olay ise, firmanın insan denekler kullanarak Venom ile insanları buluşturması ile yaşanacaktır. Araştırmasında bir hayli ilerleterek firmayı rahatsız etmeye başlayan Eddie, en sonunca Venom taşıyıcılarından biri haline gelmiştir. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen genç adam Venom tarafından yavaş yavaş ele geçirilmektedir. Eddie Venom ‘un zihin kontrol gücü sayesinde olmadığı bir adama dönüşürken mücadeleden de vazgeçmeyecektir.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Yönetmen Oyuncular Etiketler
30.11.2018 20:16 Türkçe Dublaj
2018 Aksiyon - Bilimkurgu Ruben Fleischer Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson, Jenny Slate, Marcella Bragio, Riz Ahmed, Ron Cephas Jones, Michelle Lee, Reid Scott, Sope Aluko, Sam Medina, Scott Haze, Donald K. Overstreet, Mac Brandt , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org - sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Site Haritası