The Equalizer 2 Full izle

The Equalizer 2 Filmini izleThe Equalizer 2
IMDB 7.1/10

The Equalizer 2 Film Açıklaması : İlk filmin son derece fazla beğenilmesinin ardından devam kararı alan ve ikinci film ile de beyaz perdede sinema severlerin beğenisine sunulan The Equalizer 2 filmi 24 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girmesinin ardından son derece yoğun bir ilgi görmeyi başardı. Set arkası ekibinin, yönetmeninden senaristine kadar her ismin başarı dolu geçmişi filmi merak edilir bir hale getirirken bu merak fazlasıyla yüksek memnuniyet seviyeleri ile sonuçlandı ve ekip istediğini almayı başardı. Yönetmen koltuğuna oturan Antonie Fuqua yine başarılı bir iş çıkartmayı bilirken senarist Michael Sloan ile birlikte Richard Wenk ilk filmin devam niteliğindeki eserini kaleme aldı. Yapımcılığı ise Todd Black ile Jason Blumenthal üstlendi. The Equalizer 2 Netten İlk Film İzle Sinema severlerin karşısına Ağustos ayında çıkan filmde başrolleri Denzel Washington ve Pedro Pascal paylaştı. Yan rollerde görev alan Bill Pullman, Melissa Leo, Jonathan Scarfe, Orson Bean, Ashton Sanders ve Caroline Day de karakterlere hayat verdi. The Equalizer 2 Netten İzle Robert McCall, eskiden yaşadığı sorunların hala sıkıntısını çekmekte ve bundan memnuniyetsizlik duymaktadır. CIA’de önemli bir mevkide görev alırken bu hale düşmüş olan McCall, bir boşluk içerisinde yeni bir uğraş aramaktadır. Yakın bir arkadaşından kötü bir haber alan McCall artık kendi ipini kendi kesecek ve adaletini kendi sağlayacaktır. Bu nedenle haksızlıklara karşı tek başına mücadele edecek olan McCall, birçok farklı macera içerisinde yer alacak.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Yönetmen Oyuncular Etiketler
01.12.2018 14:50 Türkçe Dublaj
ABD 2018 Aksiyon, Gerilim - Heyecan, Polisiye - Suç Antoine Fuqua Bill Pullman, Denzel Washington, Melissa Leo, Pedro Pascal , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org - sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Site Haritası