Sıfırın Altında Dağdaki Mucize – 6 Below: Miracle on the Mountain Full izle

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize – 6 Below: Miracle on the Mountain Filmini izleSıfırın Altında  Dağdaki Mucize – 6 Below: Miracle on the Mountain
IMDB 5.7/10

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize – 6 Below: Miracle on the Mountain Film Açıklaması : Eski bir olimpik sporcu olan Eric, insanlardan uzaklaşıp geçmişindeki sorunlarla yüzleşmeye çalışmaktadır ve California'nın uçsuz bucaksız Sierra Nevada sıradağlarında bir evde inzivaya çekilmiştir. Usta bir snowboardcu olmasına rağmen, bir gün büyük bir kar fırtınasına yakalanıp dağ zirvesinde kaybolur. Yakınları ve kurtarma görevlileri ona ulaşmaya çalışırken, Eric sekiz gün boyunca dondurucu soğukta insan limitlerini zorlayıp doğaya karşı savaşmak durumunda kalacaktır.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular Etiketler
04.11.2018 13:30 Türkçe Altyazılı
2017 - Amerika Macera, Biyografi, Dram 98 Dakika Scott Waugh Josh Hartnett, Mira Sorvino, Sarah Dumont


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org - sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Site Haritası