Siberia Full izle

Siberia Filmini izleSiberia
IMDB 5.8/10

Siberia Film Açıklaması : Siberia Dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves ‘in son filmlerinden olan Siberia, garip bir aşk hikâyesini konu almaktadır. Macera ve aşkı bir arada işleyen film, bu sayede hitap ettiği izleyici kitlesini de geniş tutmayı başarmaktadır. Siberia Nette İlk Film İzle Reeves, filmde Lucas Hill karakterine can vermektedir. Lucas, ABD’de elmas ticareti yapan bir iş adamıdır. Evli de olan Lucas için işler istediği gibi şekillenmemektedir. Bir gün Lucas, farkında olmasa dahi hayatını değiştirecek bir karar alarak Ruslar ile iş yapmaya başlayacaktır. Rus bir ortak bulan Lucas, nadir olması ile bilinen mavi elmaslarını yeni müşterilere pazarlayacaktır. Bunun için de Rusya’ya gitmesi gerekmektedir. Lucas, karısını bırakarak Rusya’ya doğru yola çıktığında başına geleceklerden habersizdir. Siberia Netten İzle Rusya’ya gidişinde ortağına hemen ulaşamayan genç adamı hoş bir sürpriz karşılaşmıştır Sibirya’nın kıyı kasabalarının birinde Katya isminde genç bir kadınla tanışan Lucas, Katya ‘ya karşı bir şeyler hissetmekten kendini alı koyamamıştır. Ticaret için gittiği Rusya’da adeta bir aşk batağına düşen Lucas, Katya ile çalkantılı ve saplantılı bir aşk yaşamaya başlamıştır. Öte yandan Lucas için ticaret işi de pek iyi gitmemektedir. Ortağı ile alıcıları ikna edemeyen genç adam, elmaslarını elinden çıkaramamıştır Lucas ‘ı yeni bir tehdit olarak gören Rus müşteriler, genç adamı ortadan kaldırmaya çalışacaklardır. Artık Lucas için Rusya’dan güvenli şekilde ayrılmak bile büyük bir sorun olarak nitelendirilmektedir.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Yönetmen Oyuncular Etiketler
30.11.2018 20:20 Türkçe Dublaj
2018 Kanada Gerilim, Romantik, Suç Matthew Ross Ashley St. George, Boris Gulyarin, Darren Ross, Elliot Lazar, Keanu Reeves, Pasha D. Lychnikoff , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org - sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Site Haritası