Mission Impossible Fallout Full izle

Mission Impossible Fallout Filmini izleMission Impossible Fallout
IMDB 8.1/10

Mission Impossible Fallout Film Açıklaması : Mission Impossible Fallout Mission Impossible Fallout, en iyi ajan film serilerinden olan Görevimiz Tehlikenin son filmidir. IMF ajansları serisin son ayağında oldukça karışık işlere bulaşmak zorunda kalacaklardır. Çünkü bu kez ajanlar yetkinin tamamına sahip değillerdir. Mission Impossible Fallout Nette İlk Film İzle Ethan Hunt ve arkadaşları, filmin başında çıktıkları bir görevde istedikleri başarıyı elde edememiştir. İnsanlığı tehdit edecek kadar büyük bir başarısızlık olarak görülen bu durumun ise acilen düzeltilmesi gerekmektedir. Düzeltme olarak görülen yeni göreve çıkan Hunt, beklenmedik bir sürprizle karışacaktır. Çünkü CIA artık IMF üzerinde kontrol sahibi duruma geçmiştir. Bu nedenden ötürü yeni işinde August Walker ile ortak olarak çalışmak zorunda kalan Hunt, ortağına güven konusunda da sorunlar yaşamaktadır. Mission Impossible Fallout Netten izle Mission Impossible Fallout filminde başrol oyuncusu serinin temel taşlarından biri olarak görülen Tom Cruise’dir. Ekranlara yeniden Ethan Hunt olarak dönüş yapan Cruise, serinin son filminde Henry Cavill ile çalışmıştır. Superman filmi ile büyük beğeni toplayan Cavill, Mission Impossible Fallout ‘ta, Ethan Hunt ‘u kontrol eden CIA ajanı August Walker karakterine hayat vermiştir. Baştıol oyuncularının dışında filmde; Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Wes Bentley ve Sean Harris gibi ünlü isimler de bulunmaktadır. Mission Impossible Fallout ‘un yönetmen koltuğunda ise Christopher McQuarrie oturmaktadır. Aynı zamanda senaristler arasında da bulunan ünlü yönetmene senaryo yazımında Bruce Geller ‘in eşlik ettiği bilinmektedir.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Yönetmen Oyuncular Etiketler
01.12.2018 14:31 Türkçe Dublaj
2018 Aksiyon, Gerilim - Heyecan, Macera Christopher McQuarrie Vanessa Kirby , Alec Baldwin , Michelle Monaghan , Angela Bassett , Sean Harris , Rebecca Ferguson , Simon Pegg , Ving Rhames , Henry Cavill , Tom Cruise , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org - sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Site Haritası