Lanetli Konak – The Lodgers Full izle

Lanetli Konak – The Lodgers Full izle

Lanetli Konak – The Lodgers
IMDB 5.2/10 2

Lanetli Konak – The Lodgers Film Açıklaması : 1920 yılında İrlanda'da geçen filmde ikiz kardeşler Rachel ve Edward, evlerini değişik bir varlıkla paylaşmaktadır. Her gece ev şeytani bir varlığın etkisi altına girmektedir. Bu gizemli varlık kardeşlerin yaşaması için 3 kural belirlemiştir. gece yarısında yatakta olmalılar, kapıdan içeri yabancı birini alamazlar ve eğer biri kaçmaya çalışırsa aralarındaki anlaşma bozulacaktır. Fakat kısa bir süre sonra eski bir asker olan Sean'ın kasabaya gelmesiyle bütün işler değişecektir.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular Etiketler
06.05.2018 03:23 Türkçe Dublaj
2018 - İrlanda Dram, Korku, Romantik 92 Dakika Brian O'Malley Charlotte Vega, David Bradley, Moe Dunford , , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Sansürsüz Film izle - Aile Arasında Full izle - Hadi Be Oglum Full izle - Oflu Hoca Trakyada Full izle - Acı Tatlı Ekşi Full izle - Bizim Köyün Şarkısı Full izle - Ev Kira Semt Bizim Full izle - Cin Ayet-i Aşk Full izle - Sıfır Bir izle - Site Haritası

FİLM HATA BİLDİRİM EKRANI
Bildiriminizin ardından, editörlerimiz sorunla alakalı değerlendirme yapacaklardır. İlginiz için teşekkürler.
Raporla
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.