Çakallarla Dans 2 Full izle

Çakallarla Dans 2 Full izle

Çakallarla Dans 2
IMDB 4.7/10 1

Çakallarla Dans 2 Film Açıklaması : Çakallarla Dans serisinin 2. filminde mahalleden uzak kalan çakallar yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenince cezaevinden çıkmak için bir fırsat ellerine geçmiştir. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler fakat işler hiçte bekledikleri gibi gitmeyecektir.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular Etiketler
17.05.2018 09:36 Türkçe Dublaj
2012 - Türkiye Komedi 101 Dakika Murat Şeker Sevket Çoruh, Ilker Ayrik, Timur Acar , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Sansürsüz Film izle - Aile Arasında Full izle - Hadi Be Oglum Full izle - Oflu Hoca Trakyada Full izle - Acı Tatlı Ekşi Full izle - Bizim Köyün Şarkısı Full izle - Ev Kira Semt Bizim Full izle - Cin Ayet-i Aşk Full izle - Sıfır Bir izle - Site Haritası

FİLM HATA BİLDİRİM EKRANI
Bildiriminizin ardından, editörlerimiz sorunla alakalı değerlendirme yapacaklardır. İlginiz için teşekkürler.
Raporla
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.