A Star is Born Full izle

A Star is Born Filmini izleA Star is Born
IMDB 7.1/10

A Star is Born Film Açıklaması : Jackson Maine herkes tarafından tanınan ve country müziğin efsanesi haline gelmiş bir şarkıcıdır. Konserleri izdiham yaratan ünlü ismin özel hayatı ise tamamen çökmüş durumdadır. Kendini alkolle teselli etmeye çalışan Maine için bu durum kariyerine de etki etmeye başlamıştır. A Stars is Born Nette İlk Film İzle Maine, geleceği hakkında iyice negatif boyuta geçiş yaptığı bir gece Ally ile tanışmıştır. Ally, küçük barlarda sahneye çıkan keşfedilmemiş bir yetenektir. İkili birbirlerine ilk görüşte âşık olmuştur. Bu aşk her iki taraf için de iyi olacak sonuçlar doğuracaktır. Çünkü Maine, Ally’nin yıldızının parlamasına yardım ederken Ally ise, Maine’nin yeniden hayata tutunmasına yardım edecektir. A Stars is Born Netten İzle A Star Is Born filminde Jackson Maine karakteri başarılı aktör Bradley Cooper tarafından canlandırılmıştır. Filmde keşfedilmemiş bir yıldız olan Ally ise Lady Gaga oyunculuğu ile hayat bulmuştur. A Star Is Born filmi Bradley Cooper için ilklerin filmidir. Çünkü genellikle filmlerde başrol oynamaya alışkın olan Cooper, A Star Is Born filminde ismini hem senaryoya hem de yönetmen koltuğuna yazdırmayı başarmıştır. Dram ve romantizmin müzikle birleşmesi sonrasında ortaya çıkan filmde; Andy Dice Clay, Sam Elliot ve Rafi Gavron gibi oyuncular da bulunmaktadır. ABD yapımı filmin yüz otuz altı dakika olduğu bilinmektedir. A Star Is Born filminin Türkiye ayağındaki dağıtımcı firması olarak açıklanan isim ise Warner Bros Turkey’dir.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Yönetmen Oyuncular Etiketler
30.11.2018 20:10 Türkçe Dublaj
2018 Aksiyon - Bilimkurgu Ruben Fleischer Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson, Jenny Slate, Marcella Bragio, Riz Ahmed, Ron Cephas Jones, Michelle Lee, Reid Scott, Sope Aluko, Sam Medina, Scott Haze, Donald K. Overstreet, Mac Brandt , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Nette ilk Film izle.org - sitesi hiçbir film ve diziyi kendi sunucularında barındırmamaktadır. Filmler video paylaşım sitelerinden shared (embed) kodları ile alınmaktadır. Sitemizin telif hakkı ihlali yaptığını düşündüğünüz sayfaları [email protected] adresine bildimeniz yeterli olacaktır. Editörlerimiz en geç 24 saat içerisinde gerekli işlemleri yapıp tarafınıza bilgilendirme yapacaktır.
Popüler Filmler : Site Haritası